SZTAB

Damian Zemło

trener

Poznaj Damiana

Osoba Damiana jest już dobrze znana w pilskim świecie siatkówki, a to między innymi za sprawą wywalczenia awansu w ubiegłym sezonie! Doświadczenie, które Damian zdobył prowadząc w ekstraklasie ENEA PTPS Piła oraz w I Lidze Kobiet Budowlani Toruń, z pewnością przełoży się na tegoroczne wyniki KS Piła .

W przeszłości, jako zawodnik, jednocześnie kapitan klubu uczelnianego UMK Toruń awansował do finałów Akademickich Mistrzostw Polski.

„Miniony sezon to wielka radość i wielka nauka, ale tamten rozdział jest już zamknięty. Otwieramy nowy, w którym będziemy budować fundamenty pod ambitne cele. Nie miałem okazji jeszcze widzieć się z zespołem na żywo, ale charakterologicznie są to dziewczyny o nieustającej ambicji i głodzie gry, a ja już teraz jestem niesamowicie skoncentrowany na nadchodzącym sezonie.” – dodaje Damian.

Damian, buduj fundamenty tak, by mogły udźwignąć wszystkie sukcesy! Cieszymy się, że jesteś z nami kolejny sezon!

Filip Stróżyński

asystent trenera

Poznaj Filipa

Filip Stróżyński kolejny rok będzie pracował na wspólny sukces KS Piła!

Filip w parze z Damianem tworzy świetny duet, co udowodnili w poprzednim sezonie!
Awans do II Ligi Kobiet z KS Piła to największe osiągniecie 21-letniego Filipa, który znakomicie łączy pracę z obowiązkami dnia codziennego. Student II roku filologii angielskiej na Akademia Nauk Stosowanych im. Stanisława Staszica w Pile.

Miłośnik siatkówki w każdej postaci, nie tylko z ławki trenerskiej. Aktywnie bierze udział w amatorskich rozgrywkach. Wolne chwile wypełnia dobrą muzyką, serialami i grami video.

Filip, duże wyzwanie przed Wami, trzymamy kciuki!

Karolina Czerwińska

Karolina Czerwińska

fizjoterapeuta

Poznaj Karolinę

Przed Państwem warsztat naszych zawodniczek, a raczej osoby, które go tworzą! Karolina będzie dbać by dziewczyny były zawsze gotowe do walki.

Karolina od lat związana jest z siatkówką. Jako zawodniczka aktywnie uczestniczy w Złotowskiej Lidze Siatkówki, w zespole ECORAD Polska.

W latach 2016-2020 Karolina pracowała z zawodniczkami w ekstraligowym klubie ENEA PTPS Piła, co dało jej ogromne możliwości rozwoju.

Kinesiotaping, medycyna manualna w sporcie, HVLA – manipulacja krótkodźwigniowa to tylko kilka z kursów, które w ramach samorozwoju ukończyła Karolina!

Wolne chwile nasi fizjoterapeuci spędzaj na różne sposoby. Karolina relaksuje się przy jeździe na rolkach, spotkaniach ze znajomymi lub śledząc świat sportu w innych dyscyplinach.

W Waszych rękach zostawiamy zawodniczki! Witamy!

Igor Pawłowski

Igor Pawłowski

fizjoterapeuta

Poznaj Igora

Przed Państwem warsztat naszych zawodniczek, a raczej osoby, które go tworzą! Igor będzie dbać by dziewczyny były zawsze gotowe do walki.

Igor od lat związany jest z siatkówką. Jako zawodnik aktywnie uczestniczy w Złotowskiej Lidze Siatkówki, reprezentując Volley Team Piła.

Igor dziś znajduje się dokładnie w tym miejscu gdzie Karolina w roku 2016, dlatego cieszymy się, że możemy dać szansę rozwoju młodemu pokoleniu!

Wolne chwile nasi fizjoterapeuci spędzaj na różne sposoby. Igor natomiast gra w kosza, a gdy temperatura przeszkadza odpręża się przed konsolą.

W Waszych rękach zostawiamy zawodniczki! Witamy!

Marian Jędrzejaszek

Marian Jędrzejaszek

kierownik klubu

Poznaj Mariana

Marian to wieloletni działacz w zakresie kultury. Jego związanie z siatkówką miało miejsce w 2003 r., kiedy to w Pile odbywały się Mistrzostwa Świata Kadetek.

Delegat Wielkopolski na ostatni zjazd Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Członek Wydziału Dyscypliny PZPS.

Prywatnie pasjonuje się motoryzacją. Współzałożyciel oraz wieloletni prezes klubu motocyklowego Husaria.

Marian, witaj na pokładzie!

Adrian Wyrzykiewicz

Adrian Wyrzykiewicz

team manager

Poznaj Adriana

Ze sportem związany od lat. Najbliższa mu lekkoatletyka i to właśnie tam osiągał największe sukcesy.

Brązowy Medal Halowych Mistrzostw Polski w biegu na 800m, kilkukrotny medalista Mistrzostw Polski U23, członek kadry narodowej, wychowanek PLKS Gwda Piła trenera Ignacego Krzewińskiego.

„Bardzo się cieszę, że to właśnie moja osoba może dołożyć cegiełkę do rozwoju sportu w naszym mieście. Z pewnością wykorzystam swoją wiedzę i umiejętności, które pozyskałem za czasów aktywnego zawodnika, tak by zawodniczkom KS Piła niczego w sezonie nie zabrakło, a jedynym ich dylematem były zakwasy po treningu”– z uśmiechem na twarzy dodaje Adrian.

Wolne chwile przeznacza na spotykanie ze znajomymi, a chwile dla siebie spędza przy konsoli lub podczas spacerów z psem.

Adrian, witamy w żółto-białej rodzinie!